Drodzy kupujący

Zebraliśmy już trochę doświadczeń związanych ze sprzedażą naszych tęczowych produktów i w związku z tym chcemy podzielić się kilkoma uwagami dotyczącymi zamawiania w sytuacji, gdy produkt jest potrzebny na określony dzień. Na przykład na jakieś wydarzenie, czy też urodziny bliskiej osoby.

Obserwujemy powtarzającą się sytuację, że wraz ze zbliżaniem się daty jakiego wydarzenia o charakterze masowy jak marsze czy parady, znacząco zwiększa się zainteresowanie naszymi produktami. Jest spora grupa osób, która kupują rzutem na taśmę, w ostatniej chwili. I niestety prawie za każdym razem jedna lub kilka osób nie otrzymuje kupionego produktu na czas. Co skutkuje rozczarowaniem i niezadowoleniem.

Poniżej garść informacji dlaczego ryzykownie jest zamawiać w ostatniej chwili i jak to robić aby nie stresować się czy dojdzie.

W związku z tym, że wszystkie produkty z nadrukami są produkowane po wpłynięciu zamówienia, nie są one wysyłane od razu. W tym momencie średnia kolejka produkcyjna w naszej drukarni wynosi 1-2 dni robocze. Oznacza to, że produkt zamówiony w poniedziałek najprawdopodobniej zostanie wysłany w środę. To samo dotyczy zamówień złożonych w weekend.

Drugi aspekt, który ma wpływ na długość oczekiwania na zakupiony produkt, to rodzaj wybranej przez kupującego przesyłki. Pocztexy w 90% przypadków dochodzą na drugi dzień. Maksymalnie w ciągu 48 godzin. Listy polecone priorytetowe zazwyczaj są na miejscu w ciągu 48 godzin. Natomiast listy polecone ekonomiczne potrafią podróżować nawet tydzień (oczywiście nie zawsze).

Czyli jeżeli potrzebujecie koszulkę na sobotę i zamówicie ją w środę wybierając list ekonomiczny to nie wróży to sukcesu.

Z naszych obserwacji wynika, że poniedziałek jest jeszcze dość bezpieczny. Zamówienia we wtorek lepiej realizować za pomocą usługi Pocztex.

Oczywiście jeśli zamówicie w ostatniej chwili, to postaramy się wysłać jak najszybciej ale pamiętajcie, ze może się nie udać.

Zespół Rainbowgifts.pl

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.